Zapytaj o ofertę

  Dlaczego wybierają właśnie nas?

  Setki rodzin i właścicieli firm zawierzyły nam swoje zacisze i komfort.

  U nas znajdziesz każdą niezbędną usługę sprzątania, którą wykonamy szybko z zachowaniem wysokiej jakości

  Planowe codzienne sprzątanie

  Sprzątanie po świętach

  Sprzątanie przed lub po wizycie gości

  Przygotowanie domku letniskowego do sezonu letniego

  Sprzątanie po remoncie lub przemeblowaniu

  Odświeżające sprzątanie po okresie nieużytkowania

  Nasze atuty

  Nasza charakterystyka i atuty

  Nasza charakterystyka i atuty wynikają z podstawowych zasad, którymi kieruje się firma. Zwracamy szczególną uwagę na każdy z poniższych punktów ponieważ na serwis wysokiej jakości  składają się wszystkie wymienione zasady firmy.  Szczególnie, gdy są realizowane na najwyższym poziomie.

  Personel godny zaufania

  __________________

  Wszyscy pracownicy firmy „Cleaniti” przechodzą szkolenie i są zapoznawani z obowiązkami służbowymi, oraz sumiennie wykonują swoją prace.

  Artboard 10

  Usługi wysokiej jakości

  __________________

  Usługi wysokiej jakości to połączenie wszystkich potrzeb naszych Klientów w jednym miejscu, wykonywane na najwyższym poziomie.

  Sprawiedliwość

  __________________

  W każdej sytuacji spornej wnikliwie rozpatrujemy każdą ze stron wszystkich uczestników sporu. Sprawiedliwie i uczciwie. Nie podejmujemy nieprzemyślanych decyzji.

  Zawsze w kontakcie

  __________________

  W Cleaniti jesteśmy dostępni o każdej porze dnia. Jeśli nie odebraliśmy telefon poza godzinami pracy, z pewnością skontaktujemy się jak najszybciej.

  Zadowoleni Klienci

  __________________

  Nasz główny cel to zadowolony Klient. Elastyczność naszych usług pozwala zaspokajać indywidualne potrzeby Klienta. Cieszymy się jeżeli nasz Klient został zadowolony.

  Punktualność

  __________________

  Data i godzina są uzgadniane z Klientem zawczasu i potwierdzone na 2 etapy przed sprzątaniem. Punktualność i realizacja zobowiązania na czas są dla nas bardzo ważne.

  Jaką dajemy gwarancję?

  Ostrożnie traktujemy cudze mienie

  Nasi specjaliści ostrożnie traktują cudze mienie, jednak jeśli z naszej winy w pomieszczeniu coś zostanie zniszczone, gwarantujemy likwidację szkody na nasz koszt.

  Ponowne sprzątanie – bezpłatnie

  Nasi specjaliści zawsze wykonują swoją pracę na wysokim poziomie, jeśli jednak będą Państwo niezadowoleni ze sprzątania, posprzątamy jeszcze raz. Bezpłatnie.

  Proces

  Standardowe sprzątanie mieszkania składa się z poniżej zaznaczonych elementów

  Дом_АВ_1_Этаж_5_Секция_n1

  Zmiana pościeli

  Wycieramy kurz w najbardziej niedostępnych miejscach

  Mycie podłóg drewnianych

  Czyszczenie na mokro połączonej podłogi

  Odkurzanie dywanów

  Wycieranie kurzu ze wszystkich powierzchni

  Mycie podłóg drewnianych

  Mycie powierzchni kuchennych

  Mycie podłóg łączonych

  Mycie i dezynfekcja powierzchni kuchennych oraz wyposażenia AGD/RTV

  Mycie ścian z płytek w kuchni

  Mycie i dezynfekcja łazienki (wanna, prysznic, umywalka, toaleta)

  Mycie ścian z płytek w łazienkach

  Jak zamówić sprzątanie?

  Proces składa się z kilku etapów

  01

  Kontakt z nami

  Aby uzyskać kalkulację usług sprzątających, skontaktuj się z nami w dowolny wygodny sposób.

  02

  Wizyta menadżera

  Jeśli będzie to konieczne nasz pracownik bezpłatnie przyjedzie na miejsce, żeby dokładnie ocenić zakres prac i usług.

  03

  Data i godzina

  Po ustaleniu zakresu prac oraz wpłaceniu kaucji o wysokości 50% od ceny usługi, zarezerwujemy dogodny dla Ciebie termin.

  04

  Potwierdzenie

  W przeddzień sprzątania skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia daty i godziny wykonania prac, aby uniknąć odwołania lub zmiany terminu sprzątania.

  05

  Wykonanie prac

  W wyznaczonym dniu i godzinie nasi pracownicy przyjadą na miejsce w celu wykonania zamówionej usługi, zgodnie z protokołem usług sprzątających naszej firmy.

  06

  Opinia Klienta

  Po zakończeniu pracy w Państwa lokalu, uiszczacie Państwo pozostałe 50% ceny, dzielicie się opinią i oceniacie jakość naszych usług sprzątania.

  Co potrafimy?

  Niezależnie od pomieszczenia - wykonamy każde zlecenie

  Sprzątanie mieszkań

  Sprzątanie domów

  Workbench

  Sprzątanie biur

  Sprzątanie biurowców

  Centrum handlowe

  Organizacja handlowa

  Sprzątanie salonu

  Sprzątanie jachtów

  Sprzątanie hotelu

  Kluby sportowe

  Paint_roller

  Poremontowe

  Inne

  BEZPŁATNIE CZYŚCIMY POWIERZCHNIE ŚRODKIEM ANTYSEPTYCZNYM
  • Nasi pracownicy pracują w maseczkach.
  • Każdego dnia przeprowadzamy kontrolę czy wszyscy pracownicy są zdrowe.
  • Dezynfekujemy powierzchni po każdym sprzątaniu za darmo.
  • Ozonowanie pomieszczeń
  Usługi dodatkowe

  W ramach prac dodatkowych wykonujemy następujące usługi

  Kuchnia

  Przygotowanie obiadu/kolacji jest usługą dodatkową

  Pranie

  Wypierzemy/dostarczyć ubrania do pralni chemicznej

  Prasowanie

  Możemy wyprasować i złożyć Państwa odzież po praniu

  Czyszczenie

  Możemy wykonać czyszczenie mebli tapicerowanych

  Rośliny

  Możemy zatroszczyć się o Państwa kwiaty, wymagają pielęgnacji
  Pytanie - odpowiedź

  Odpowiadamy na często zadawane pytania

  Czym jest usługa sprzątania?

  Firma sprzątająca Cleaniti oferuje szerokie spektrum usług dla mieszkańców Gdańska i okolic.

  We współczesnym świecie czas jest jednym z najcenniejszych zasobów człowieka dlatego wiemy jak trudno jest znaleźć go na prace domowe lub znaleźć kogoś, kto dobrze je wykona.

  firmie sprzątającej Cleaniti ekipa specjalistów gotowa do pracy z różnymi rodzajami zadań i typami obiektów. Do każdej mobilnej grupy sprzątającej przypisana jest osoba zarządzająca, która nadzoruje pracę pracowników. Szybkość, jakość i bezpieczeństwo pracy – słowa, które mają dla nas sens.

  Każda ekipa posiada niezbędny sprzęt, odzież roboczą, cały „arsenał” środków do czyszczenia na sucho i mokro, a także sprzęt przemysłowy.

  Nasz dział analityczny stale monitoruje rynek usług sprzątania na terenach Trójmiastadzięki czemu jesteśmy konkurencyjne dla naszych klientów pod względem ceny, szerokiego wachlarza usług oraz maksymalnie dostosowujemy się do życzeń Klientów.

  Co oferujemy?

  Oprócz sprzątania mieszkań i domów jesteśmy gotowi do uporządkowania obiektów magazynowych, handlowych, biurowych, przemysłowych, sanitariatów i innych.

  Pod czas zawierania umów na obsługę obiektów można zlecić mycie elewacji lub okien, pranie chemiczne (dywany, materace, meble tapicerowane, zasłony).

  Nasze usługi opierają się na profesjonalnym podejściu do stosowania specjalistycznych delikatnych środków i urządzeń czyszczących do sprzątania różnego rodzaju powierzchni bez naruszania ich oryginalnej faktury.

  Serwis sprzątający Cleaniti: dlaczego my?

  Jednym z ważnych atrybutów naszego serwisu jest nowoczesna, wysokiej jakości usługa. W tym celu zwracamy szczególną uwagę na dobór, przygotowanie i wdrożenie specjalistów, by osiągnąć maksymalne rezultaty. Przeprowadzamy szkolenia w zakresie profesjonalnego sprzątania, umiejętności komunikacji z Klientem, przestrzegania etykiety i zależności służbowych.

  Możliwość przyjazdu menedżera na miejsce w celu określenia zakresu prac oraz omówieniu szczegółówuzgodnieniu terminu i ustaleniu szeregu innych kwestii. Usługa ta jest bezpłatna, co jest zaletą na etapie poznawania się i nawiązywania relacji z Klientami.

  Dla każdego Klienta ważna jest dokładność dlatego wszyscy nasze pracownicy przechodzą profesjonalnie szkolenie i są zapoznawani z obowiązkami służbowymi. Dzięki temu każdy pracownik sumiennie wykonuje swoją prace.

  Nasi wykonawcy wiedzą jak delikatnie należy obchodzić się z majątkiem Klienta, aby nie tylko sprzątnąć, ale zachować jego integralność i bezpieczeństwo. Ekipy sprzątające posiadają delikatne i bezpieczne dla zdrowia środki, wiedzą jak dbać o kosztowny sprzęt i elementy wyposażenia wnętrz.

  Wszystkie zespoły mobilne pracują zgodnie z ustalonym harmonogramem, skrupulatnie dotrzymując się terminów realizacji zadań.

  Nie ograniczamy listy naszych usług do sprzątania, pozostawiając możliwość rozszerzenia oferty i dodawania nowych usług zgodnie z wymaganiami i potrzebami naszych Klientów.

  Czy moja obecność przy sprzątaniu jest konieczna?

  Nie. Nie jest konieczna. Możesz skorzystać z naszej usługi „Kontrola online” i obserwować cały proces przez video połączenie. A po zakończeniu prac będzie dla Państwa dostępny zapis nagrania. Aby skorzystać z usługi wystarczy poinformować menadżera o chęci zainstalowania kamer, wyrazić zgodę na filmowanie oraz pozostawić klucze kierownikowi zespołu mobilnego.

  Jak policzyć koszt usługi sprzątania?

  Cena standardowego sprzątania zależy od powierzchni obiektu. Ze standardową usługą sprzątania można zapoznać się w zakładce „Nasze usługi”.

  Cena zawsze zależy od poziomu skomplikowania i zakresu prac. Koszt sprzątania możemy podać dopiero po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami Klienta, które mogą wymagać dodatkowych usług.

  Jak otrzymać zniżkę dla stałych Klientów?

  Posiadamy program lojalnościowy dla wszystkich naszych stałych klientów. Dodatkowo prowadzimy akcje promocyjne i udzielamy rabatów od 10% za każdego nowego przyprowadzonego do Cleaniti Klienta.

  Jak wygląda wasz grafik pracy?

  U nas nie ma czegoś takiego jak grafik pracy. Jesteśmy gotowi przyjść z pomocą przez całą dobę. Jednak za pracę w godzinach 9:00-18:00 w dni powszednie obowiązują standardowe stawki, a praca poza tymi godzinami lub w weekendy jest dodatkowo płatna.